درباره شرکت رایا اندیش تهران

رایا اندیش شرکتی ایرانی است که توزیع کننده فن آوری های اطلاعات و ارتباطات می باشد. ما کانال های شرکای خود، که شامل فروشندگان سیستم، نمایندگی های مجاز فروش و مغازه های کامپیوتری، با خدمات تجاری و مشاوره می باشد، را توسعه می بخشیم. از زمان راه اندازی شرکت رایا اندیش توسط آقای حمیدرضا دلیجانی در سال 1996، ویژگی اصلی تجارت بر روی یک کالای خاص، که خود ایشان به آن علاقه داشتند، پایه گذاری شد، ایشان همچنین به توسعه یک محیط دوستانه، راحت و پیشرفته IT بسیار دقت داشتند.

امروزه ما تولید کننده بسیار مشهور جهانی را در بازار ایران معرفی می کنیم. ما، با اعضای مجرب تیم­مان، در حال ایفای نقش ارتباطات و ارتباط بین تولید کننده و کاربران IT در ایران هستیم. سلام گرم به تمام کسانی که در سال های گذشته به ما در ساخت این محیط تجاری صمیمی و دوستانه کمک کردند و کسانی که به ما این افتخار را دادند که هدفی مشترک را بسازیم.

رایا اندیش دارای دفتر اصلی است، همراه با دفاتر اصلی پشتیبانی فنی که در تهران، خیابان ولیعصر، برج سپهر ساعی، در سه واحد مجزا واقع شده است. علاوه بر این، تعداد بسیاری از منابع حرفه ای ما روی سایت های مشتری در پروژه های پیچیده ویژه و بزرگی بنیاد شده است که مهارت ما و بخش های مختلف تخصصی را می طلبد، این بخش ها شامل مدیریت و تیم فروش، مرکز پشتیبانی و موجودی و تحویل کالا می باشد که در سه واحد منحصر به فرد در یک ساختمان قرار گرفته است. رایا اندیش سابقه ای را در زمینه مدیریت و حتی ارائه مدیریت پیچیده ترین داده ها و پروژه های ذخیره داده را ایجاد کرد و موفقیت آن برای دربر­داشتن گواهی مهارت های فنی و مهارت مردم از این شرکت، همچنان ادامه دارد. این شرکت با مشتریانش، یک بخش اساسی از تاریخچه بنیاد کامپیوتری را تشکیل می دهد.

رایا اندیش با روش های حرفه ای برای طراحی و یکپارچگی سیستم، راه حل های سیستم های مدیریت اطلاعات خود را تصمین می کند. رویکرد این شرکت، با تمرکز بر ارائه راه حل های پایان به پایان مبنی بر فن آوری گسترده، تمام عناصر مدیریت پروژه را پوشش می دهد. این تمرکز عمدتاً بر روی راه حل های سخت افزار قرار دارد. HP،  IBM، SEAGATE، HIACHI، INFORTREND، INGRASYS، THECUS… نام تجاری بزرگ در کنار برخی راه حل های یکپارچه ویژه شرکت که بر پایه نیازهای خاص مشتری ست، استفاده می شود. علاوه بر این، رایا اندیش تسهیلاتی را برای گماردن تخصص خود بر عقاید مشتریان ارائه می دهد تا با اجرای MIS به آن ها کمک کند.

به عنوان بخشی از تعهداتمان در خصوص همکاری دراز مدت با مشتری، آموزش جامعی در مکان محصولات خود، ارائه می دهیم. علاوه بر این، شرکت آموزش جامعی را در تمام جنبه های راه حل های توسعه یافته مربوط به مشتریان، تدارک می بیند. رایا اندیش تضمین خواهد کرد که مشتریان در تمام عناصر نصب و راه اندازی آموزش داده می شوند. بدین ترتیب مشتریان از پشتیبانی مداوم سیستم خود مطمئن می باشند. یک برنامه تعمیر و نگهداری سالانه تضمین می کند که سیستم ها در طول سال با پشتیبانی، تماس تلفنی و یا ایمیل از راه دور، مراقبت می شوند.

0/5 (0 نظر)