Infortrend – اینفورترند

EonStor  اولین محصول مارک دار کاملاً برجسته Infortrend می باشد. سیستم های ذخیره سازی مستقل EonStor به ASIC اختصاصی، CPU پرسرعت و حافظه کش و همچنین به ابزارهای مدیریت ذخیره سازی کاملاً مجهز شده است.

Infortrend EonStar

Infortrend – اینفورترند

 

این سرورها برای حداکثر توان در مبادله داده ها و همچنین برای دسترسی سطح بالا به داده ها طراحی شده اند.  محصولات خانواده  Infortrend – اینفورترند قابلیت اطمینان استثنایی، هزینه بهره وری پایین و مقیاس پذیری گسترده برای هر نوع محیط ذخیره سازی را برای شما فراهم می نماید.

محصولات انتخابی Infortrend EonStor :

[tabs slidertype=”top tabs” fx=”fade”] [tabcontainer] [tabtext]سری (فیبر نوری) FC[/tabtext] [tabtext]سری  iSCSI[/tabtext] [tabtext]سری  SCSI[/tabtext] [/tabcontainer] [tabcontent] [tab]

سری  FC (فیبر نوری) :

سری های فایبر هاست Fiber-host) EonStor ) برای کمک به کاربران SMB طوری طراحی شده است که توسعه قابل اعتماد FC SANs را به شکل ویژه و مطلوبی جذاب می نماید. سیستم های فایبر EonStor، طراحی سخت افزار مقاوم در برابر خطا، دسترسی پرقدرت و ظرفیت بالا را به طور برجسته ای نمایان می سازند. سیستم های Infortrend EonStor می تواند با قدرت نفوذ موتور RAID کلاس جهانی Infortrend – اینفورترند  و تکنولوژی کانال فایبر، عملکرد دستیابی به موفقیت را برای کاربردهای اطلاعات فشرده ارائه دهد و به کاربران کمک کند تا مطالبات مرکز داده را در یک محیط SAN پاسخگو باشد.

ES A08F-G2422    2U/ 8 Bay

ES A16F-R2431    3U/ 16 Bay

[/tab][tab]

سری iSCSI:

برای کمک به کاربران طراحی شده است که سرمایه گذاری¬های موجود خود را در شبکه های IP به منظور اجرای دسترسی بالا IP SAN ها، نفوذ دهند. کاربران، با به حداقل رساندن هزینه های اضافی و آموزش های تعمیر و نگهداری، به راحتی می توانند به تثبیت ذخیره سازی و بهبود کارایی IT تحقق بخشند. سیستم های  Infortrend EonStor iSCSI ، با ویژگی طراحی سخت افزار مقاوم در برابر خطا، یک انتخاب ایده آل برای SMBها می باشد چرا که می توانند با بودجه¬های محدود به ذخیره سازی د اده ها با کیفیت بالا، دست یابند.

 ES A16E-G2130    3U/ 16 Bay

[/tab] [tab]

سری SCSI:

برای کمک به کاربران SMB طراحی شده است تا سرمایه گذاری های موجود خود را با راه حل های ذخیره سازی مقرون به صرفه SCSI به کار برند. سری های هاست SCSI EonStor، از رابط قابل اعتماد SCSI استفاده می کند و انواع فاکتورهای فرم و ظرفیت سیستم را ارائه می دهد. سیستم های هاست SCSI EonStor یک راه حل ذخیره سازی مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد که برای دیسک ها، مراکز خدمات ATM و ایستگاه های تصویربرداری که نیازمند حفاظت RAID در هزینه کمتر برای هر گیگابایت است، ایده آل می باشد.

ES A04U-G2421    1U/ 4 Bay
ES A12U-G2421    2U/ 8 Bay
ES A16U-G2430    3U/ 16 Bay

[/tab] [/tabcontent] [/tabs]